top of page
2310_Marianne_Libuška Hlaváčková_08_edited.jpg

Přehled intenzivek

Už víte, co to jsou neuropohybové intenzivky a rozhodli jste se je vyzkoušet nebo je dokonce znáte a jdete zjistit vypsané termíny jednotlivých lektorů? Jste tu správně!

Tady pro vás máme tabulku aktuálních intenzivek, které pořádáme v Čechách i na Slovensku.

Pro registraci klikněte na tlačítko "Přihlásit na intenzivku" a vyplňte registrační formulář.

Po přihlášení vám přijde potvrzení, že jsme vaši přihlášku obdrželi. Do několika dnů poté vám pak přijdou na uvedenou adresu informace o vámi vybrané neuropohybové intenzivce.

Pokud byste rádi získali víc informací o nějaké konkrétní intenzivce, ozvěte se nám vyplněním formuláře.

Ukázky z našich intenzivek

Recenze pečujících

maminka Dáša (ČR)

„Po absolvovaní dvou intenzivek v Trutnově nám vyměnili dítě! Naše Libuška zesílila, pohybově je o hodně zdatnější. A s tím jako na vlně se veze i mentální vývoj. Je pozornější, komunikativnější, daleko víc očního kontaktu, méně zkoumání pusou a více rukama. Doporučujeme vyzkoušet na vlastní kůži!“

maminka (Polsko)

„Po první  lekci můj syn začal říkat spoustu nových slov a celých, dlouhých vět, začal odpovídat na otázky a vést mini konverzaci. Zvládal dotyky i ve školce, dokonce iniciuje kontakt s dětmi. Další malý zázrak! Dostala jsem hodně rad, jak se vypořádat se synem v každodenních situacích, které nám způsobovaly problémy.“ 

maminka (ČR)

„Až u neuropohybových lekcí nám dcera před očima rozkvetla. Začala sama držet hlavičku. Slovy se nedá popsat radost z těchto výsledků! Už žádné slzy při lekcích a žádný spěch. Terapie byly přínosné také pro nás rodiče. Učíme se, jak dceři lépe porozumět, jak s ní pracovat tak, aby to bylo pro ni příjemné a hlavně přínosné.” 

bottom of page