top of page
Sonia Past.jpg

Přihláška na neuropohybovou intenzivku

Součástí přihlášky jsou i dokumenty, na které najdete odkazy u příslušných kolonek formuláře. Prosíme o vyplnění těchto dokumentů a nahrání do formuláře.

Vaše přihlášení je platné po zaplacení zálohové faktury, kterou dostanete emailem spolu s dalšími informacemi po odeslání této přihlášky, co nejdříve to bude možné. 

Zda se formulář správně odeslal, zjistíte tak, že Vám bezprostředně po kliknutí na tlačítko "Odeslat" pod formulářem, přijde na Váš uvedený e-mail poděkování za vyplnění přihlášky.

Kdybyste měli s formulářem jakékoliv problémy, neváhejte se nám ozvat na uvedených kontaktech zde.

Lektor:  Sonia Pastrovicchio
Kdy:       2. - 6. 7. 2024
Kde:       Pozďatín (okr. Třebíč), Česko

Podrobnější informace o intenzivce získáte po přihlášení mailem.

Údaje s * jsou povinné údaje. 

Nejprve, prosím, zaškrtněte, že souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a osobních údajů Vašeho dítěte pro účely uskutečnění intenzivky. Nesouhlasíte-li se zpracováním, nemůžeme bohužel Vaši přihlášku akceptovat.
Zaškrtněte všechny časy lekcí, ve kterých si myslíte, že by Vaše dítě zvládlo lekci absolvovat. Časy jsou pouze orientační, konečný harmonogram rozdělení dětí si určuje vždy sám lektor s přihlédnutím na Vaše doporučení.
Nyní si pečlivě pročtěte, k čemu potřebujeme Váš souhlas ke zpracování osobních údajů a údajů o zdravotním stavu dítěte, a pak nám jej zaškrtnutím níže udělte. Bez souhlasu nemůže bohužel Vaši přihlášku z důvodů v odkazu vysvětlených akceptovat.
Budeme Vám velmi vděčni za možnost sdílení s námi fotografií či videí Vašich dětí nebo i Vás, velmi nám to pomáhá v propagaci našeho spolku a zvelebování našich webových stránek. Samozřejmě však ctíme Vaše soukromí a Vaše rozhodnutí, ať už je jakékoliv. Než nám udělíte souhlas, přečtěte si, prosím, na níže uvedeném odkazu podmínky naší vzájemné spolupráce.
V angličtině, prosím, vyplňte přiložený dotazník a nahrajte nám jej spolu s formulářem. Dotazník se Vám při kliknutí na odkaz stáhne rovnou do PC – do složky „stahuji“.
Nahrát soubor
bottom of page