top of page
intenzivka ABM

Přihláška na intenzivku


Součástí přihlášky jsou i dokumenty, na které najdete odkazy u příslušných kolonek formuláře. Prosíme o vyplnění těchto dokumentů a nahrání do formuláře.

Vaše přihlášení je platné po zaplacení zálohové faktury, kterou dostanete emailem spolu s dalšími informacemi po odeslání této přihlášky, co nejdříve to bude možné. 

Zda se formulář správně odeslal, zjistíte tak, že Vám bezprostředně po kliknutí na tlačítko "Odeslat" pod formulářem, přijde na Váš uvedený e-mail poděkování za vyplnění přihlášky.

Kdybyste měli s formulářem jakékoliv problémy, neváhejte se nám ozvat na uvedených kontaktech zde.

Nejprve, prosím, zaškrtněte, že souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a osobních údajů Vašeho dítěte pro účely uskutečnění intenzivky. Nesouhlasíte-li se zpracováním, nemůžeme bohužel Vaši přihlášku akceptovat.
Zaškrtněte všechny časy lekcí, ve kterých si myslíte, že by Vaše dítě zvládlo lekci absolvovat. Časy jsou pouze orientační, konečný harmonogram rozdělení dětí si určuje vždy sám lektor s přihlédnutím na Vaše doporučení.
Prosím, vytiskněte, vyplňte a nahrajte zde Vámi podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů a údajů o zdravotním stavu dítěte. Zároveň vyplňte zda (ne)souhlasíte s pořízením a použitím fotografií nebo zvukových a obrazových záznamů.
Nahrát soubor
V angličtině, prosím, vyplňte přiložený dotazník a nahrajte nám jej spolu s formulářem. Dotazník se Vám při kliknutí na odkaz stáhne rovnou do PC – do složky „stahuji“.
Nahrát soubor
bottom of page