top of page

Vítejte na stránkách podpory, informací a vzdělávání osob se speciálními potřebami, jejich rodin i profesionálů z oblasti neuroplasticity a neurogeneze.

Co je naším záměrem?

  1. Organizovat neuro-regenerativní intenzivní pobyty tzv. intenzivky pro děti se speciálními potřebami po celý rok v Česku i na Slovensku ...

Pokračovat >

co to jsou neuropohybové metody

Pomocí jemného dotyku a cíleného vědomého pohybu se aktivuje nervová soustava a centrální nervový systém tak, že se pohybová soustava těla reorganizuje, regeneruje a přetváří v celkově funkčnější a komplexnější ...

Pokračovat >
Klarka obr video.png

Jak pomáhají neuropohybové metody jednotlivým diagnózám

Klikněte na krátké video s diagnózou / tématem, která/é vás zajímá a poslechněte si, jak mohou pomoci intenzivní neuropohybové lekce ...

Pokračovat >

jak fungují intenzivky?

Tady bude část textu o tom, jak fungují intenzivky...

Pokračovat >

Poskytujeme pomoc dětem se speciálními potřebami, tj. se zdravotním, zejména neurologickým znevýhodněním, a jejich rodinám.

Mezi nejčastěji se vyskytující diagnózy, se kterými přicházíme do kontaktu, jsou dětská mozková obrna, autismus, ADHD a genetické anomálie.

Součástí našeho poslání je také předávání informací a šíření osvěty okolo všeho, co se týká neuropohybových metod a našich životních zkušeností spojených s diagnózami.

Video rozhovory:

Další video rozhovory můžete shlédnout na našem oficiálním YouTube kanále RENEDA, z.s.

Naleznete tam i videa o tom, co to jsou neuropohybové intenzivky, rozhovory s praktiky neuropohybových metod ze zahraničí a v budoucnu se budeme stále snažit náš video kanál doplňovat dalšími zajímavými videi s informacemi a příběhy pro vás. 

pozadí barvy mozku.png

Ukázka referencí z našich akcí:

reference

"Až u ABM lekcí nám dcera před očima rozkvetla. Po fyzické a hlavně také po mentální stránce. Na lekcích byla duševně s námi přítomná, reagovala a spolupracovala s lektorkou. Největší odměnou nám všem byl její úsměv na rtech, její spokojenost na lekcích. S odstupem času a nabytými vědomostmi jsou na dceři vidět další pokroky. Dcera začala sama držet hlavičku. Když ji chováme v náruči, nemusíme jí hlavičku již držet. A když dceru pokládáme, tak na povel umí hlavičku sama udržet! Je to úžasné. Slovy se nedá popsat radost z těchto výsledků a další mentální obohacení, které nám lekce přinesla! Už žádné slzy při lekcích a žádný spěch. Žádné tiché lekce beze slov. Našli jsme cestu, ABM lekce, díky které dcera udělala obrovský kus práce a chceme pokračovat dál! Terapie nebyly přínosné jen pro ni, ale také pro nás rodiče. Učíme se, jak dceři lépe porozumět, jak s ní pracovat tak, aby to bylo pro ni příjemné a hlavně přínosné"

Maminka, ČR

Rádi byste víc?

Chcete vědět, co nového jsme pro vás připravili? Nebo byste nám rádi s něčím pomohli? Pak budeme rádi za vyplnění následujícího formuláře (váš kontakt u nás bude v bezpečí, jednáme podle GDPR):
Co Vám máme zaslat na uvedený e-mail?
pozadí barvy mozku.png
Jsme rádi, že jste si nás našli.
Chcete-li o nás vědět trochu více, kdo jsme, mrkněte se na O nás.
Chcete-li vědět, čím se zabýváme, přečtěte si stránku
Naše činnost.
Chcete-li se přihlásit na neuropohybovou intenzivku, vyplňte
tento formulář.
Chcete-li nás kontaktovat, bude nám potěšením. Zastihnete nás na
těchto kontaktech.
bottom of page